Vyplétací servis

Praskl vám výplet nebo ten starý už není co býval?

Výplety jsou důležitou součástí badmintonového vybavení a ovlivňují celkový hrací dojem. Při správné volbě typu výpletu a síle napnutí výpletu lze využít všech vlastností badmintonové rakety.
Badmintonové rakety se vyplétají na hodnotu 9 až 14 kg, nejčastěji se volí hodnota kolem 10 kg. Doporučenou hodnotu napnutí výpletu najdete u kvalitních raket na rámu.

Výplety se mají měnit v momentě, kdy se již třepí struny, kdy se již výplet povoluje, posouvá se a hráč ho musí při hře pravidelně rovnat. Rovněž výplet ztrácí časem svou elasticitu a tím i silové vlastnosti a snižují se možnosti hráče míček správně vrátit. Při pravidelném hraní doporučujeme rovněž přeplétat raketu.
Dle našich zkušeností je ideální při hraní 2 x týdně vyměnit výplet vždy 4krát za sezónu, výrazně si tím zlepšíte urověn hry.

Zkvalitněte svůj výkon při hře! Špičkové badmintonové výplety vám umožní plně využít možnosti vaší rakety, mohou ji dokonce pozdvihnout. Výplety do badmintonových raket pomohou zlepšit přesnost i sílu úderu. Nezapomeňte badmintonový výplet měnit pravidelně a včas, kvalita vašeho výpletu klesá s odehranými hodinami. Badmintonový výplet je důležitou součástí rakety a podstatně ovlivňuje celkový hrací dojem a kvalitu hry.

Naše nabídka

Můžeme vám nabídnout v rámci vyplétacího servisu vyplétání raket všech značek. A to jak badmintonových tak tenisových a squashových. Vyplétání provádíme na elektronickém vyplétacím stroji I-STRINGER a ASHAWAY EX 7900L/N.
V rámci servisu provádíme také výměnu omotávek gripu a výměnu vadných průchodek.

Používáme výplety těchto značek: Yonex, Ashaway, FZ Forza.

Ceník

Výplet Cena
Výplet Ashaway Ceník v PDF
Vypletání 150,- Kč
Sleva 10% pro členy KaBaL team

V případě svého výpletu jen 150,- Kč

Adresa

Zámecká 1942/7a, 733 01 Karviná – Fryštát

Kontakt

Oldřich Přeček: 602 542 770
Tomáš Přeček: 607 035 944