Kdo jsme

KaBaL team Karviná z.s.

KaBal team Karviná byl založen třemi amatérskými hráči badmintonu, kteří úplně propadli této krásné hře. Sami si uvědomovali, že pokud chtějí zlepšit svoji výkonnost a předat zkušenosti stávajícím hráčům nebo potencionálním novým zájemcům, mezi které patřily i jejich vlastní děti, bylo nutné přemýšlet o založení sportovního klubu. Jedna z hlavních myšlenek KaBal teamu Karviná byla v našem městě Karviné a blízkém okolí najít a soustředit mládež i dospělé, kterým se tento sport líbí. Pod hlavičkou sportovního klubu je pak badminton naučit a postupně ve hře zdokonalovat. A to vše za spoluúčasti profesionálních a vyškolených trenérů, bez kterých by tento sportovní klub nemohl dokonale fungovat. V našem městě Karviné doposud žádný sportovní klub badmintonu nebyl. Trojice zakladatelů v roce 2011 dala dohromady nutný počet členů, soustředila potřebné sportovní a organizační zázemí, splnila všechny legislativní podmínky a založila sportovní klub pod názvem KaBal team Karviná o.s. Tento sportovní klub je dobrovolnou sportovní organizací, která vyvíjí aktivitu v oblasti badmintonu na domácí a mezinárodní úrovni. Od doby založení se KaBal team Karviná snaží vytvářet optimální podmínky pro sportovní, trenérskou a soutěžní činnost. Zájem o sport badminton rok od roku stoupá a členská základna se rozrůstá. V roce 2014 má mladý sportovní klub KaBal team Karviná 95 aktivně hrajících členů.

Náš tým

Vzhledem rozrůstající se členské základny se náš tým neustále zvětšuje. Hledíme však na to, aby každý z trenéru měl potřebnou kvalifikaci pro trénink badmintonu.

trenér II. třídy: Ing. Jiří Kudrna
trenér III. třídy: Mgr. Radim Štefek, Marek Ponča, Radim Slíva, Tomáš Přeček, Zdeněk Náčin
trenér IV. třídy: Jaroslav Martynek, Mgr. Jaroslav Uchytil, Ph.D., Breznen Adam, Jakub Štefek, Martin Slíva, Weberová Markéta, Weberová Žaneta, Tomáš Palupa
rozhodčí III. třídy: Radim Slíva

Základní informace

  • Zájmové sdružení založené 12.12.2011
  • Členská základna tvoří přes 100 členů

Hlavní výhody členství

Základní strategie klubu

Fotogalerie

Naše největší úspěchy

Videogalerie

Partneři oddílu

http://www.karvina.cz/
http://www.fz-forzashop.cz/
http://www.nadacecez.cz/cs/uvod.html
http://www.starskarvina.cz/
http://www.sod.cz/
http://www.msk.cz/
http://www.juventus.cz/
http://raik.cz/
http://www.gym-karvina.cz/
http://www.trestles.cz/
http://www.zamecek-petrovice.cz/
http://www.msmt.cz/