Mistrovství ČR 2016

V roce 2015 se nám úspěšně podařilo uspořádat Mistrovství České republiky. Na tuto mimořádnou sportovní akci se nám do Karviné podařilo přilákat více než 700 diváků. Nejen pro město Karviná, ale i pro celý Moravskoslezský kraj mělo MČR 2015 velký význam. Proto chceme v letošním roce navázat na loňský turnaj a hráčům i divákům zabezpečíme komfortní zázemí. Všem účastníkům turnaje přejeme hodně štěstí při hře a divákům krásné sportovní zážitky.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří Mistroství ČR jednotlivců v badmintonu podpořili. Bez jejich finančních prostředků bychom tuto vrcholnou sportovní událost v Karviné nemohli uskutečnit.

Program

Pátek 5. února 2016

 • 9:00 až 11:30
  akreditace hráčů a trenérů
 • 11:45
  slavnostní zahájení
 • 12:00 až 20:00
  herní doba (SČ, DM, DŽ, ČM, ČŽ dle rozpisu vrchního rozhodčího)

Sobota 6. února 2016

 • 9:00 až 18:00
  herní doba (pokračování všech disciplín až do semifinále včetně)
 • 19:30
  slavnostní galavečer

Neděle 7. února 2016

 • 9:30
  začátek bloku finálových zápasů všech disciplín

Vstupenky na MČR 2016

Cena

 • děti (do 15 let): ZDARMA
 • důchodci (od 65 let): ZDARMA
 • dospělí 30 Kč/den

Předprodej vstupenek

Pořádané turnaje

O městě Karviná

Karviná je městem s bohatou historií, kterou lze obdivovat v centru města dodnes. Přestože je Karviná považována spíše za moderní město, v nejstarší části zvané Fryštát najdete překrásný zámek s parkem, historické náměstí s a měšťanskými domy. Historické jádro doplňuje kostel Povýšení svatého kříže, jehož původ sahá až do 14. století.

Dnešní Karviná byla osada na strategickém místě kupecké trasy z Uher k Baltu a díky tomu se zde rozvíjel obchod, řemesla a služby. Největší rozvoj oblasti nastal v polovině 18. století díky nálezu černého uhlí. Město bylo spojeno železnicí Severní dráhy císaře Ferdinanda a stalo se významným průmyslovým centrem Rakousko-Uherska. Panství navštívili nejvýznamnější panovníci, včetně následníka trůnu, Františka Ferdinanda d’Esté, nebo německého císaře Viléma II.

Historické centrum Karviné tvoří městskou památkovou zónu s příjemnou atmosférou starých uliček. Zámek je opraven a láká milovníky historie na jednu z nejlepších stálých expozic v kraji, nedaleko jsou lázně Darkov s dominantním a do části Karviná-Doly jezdí návštěvníci obdivovat.

Ve městě se narodila jedna z nejznámějších světových modelek Petra Němcová, doma je zde atletka Šárka Kašpárková. Prvních šest let svého života zde prožila také olympijská vítězka, oštěpařka Dana Zátopková.

Více informací o městě: WWW.KARVINA.CZ

Videogalerie