MČR 2016

MČR 2016

V roce 2015 se nám úspěšně podařilo uspořádat Mistrovství České republiky. Na tuto mimořádnou sportovní akci se nám do Karviné podařilo přilákat více než 700 diváků. Nejen pro město Karviná, ale i pro celý Moravskoslezský kraj mělo MČR 2015 velký význam. Proto chceme v letošním roce navázat na loňský turnaj a hráčům i divákům zabezpečíme komfortní zázemí. Všem účastníkům turnaje přejeme hodně štěstí při hře a divákům krásné sportovní zážitky.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří Mistroství ČR jednotlivců v badmintonu podpořili. Bez jejich finančních prostředků bychom tuto vrcholnou sportovní událost v Karviné nemohli uskutečnit.


Vyplétání raket na hale
Pro letošní ročník budeme vyplétat rakety na tenisové hale. Více info: ZDE


FZ Forza
Během mistrovství bude na tenisové hale možnost zakoupit sportovní věci a rakety značky FZ FORZA.


Skvělé zachycení atmosféry na MČR v Karviné video


Fotky z MČR: kabalteam.rajce.net


www.kabalteam.cz

www.kabalteam.cz

KaBaL team Karviná patří v České republice mezi mladé badmintonové oddíly. Byl založen v roce 2011. Tento sportovní klub je dobrovolnou sportovní organizací, která vyvíjí aktivitu v oblasti badmintonu na domácí a mezinárodní úrovni. Od doby založení se KaBaL tým Karviná snaží vytvářet optimální podmínky pro sportovní, trenérskou a soutěžní činnost. Vice...